top of page

Russell Hobbs Pilav Makinesi Gri-Siyah

27040GCC

Ürün Bilgisi

Büyük Pirinç Pişirici ile tüm ailenin seveceği yemekler hazırlayın. İster İspanyol paella, ister en sevdiğiniz körinin yanına pilav pilavı, ister pilav alternatifi olarak kinoa yapıyor olun, hepsi bu. 14 Porsiyon Pişmiş Pirinç hazırlayarak (porsiyon başına 200 grama kadar), herkesi doyurmaya fazlasıyla yetecektir. Ayrıca Otomatik Sıcak Tutma özelliği, saniyeler içinde geri döndüğünüzde de ortamın hala sıcak olacağı anlamına gelir.

Ana Özellikler:
1. 14 Porsiyon Pişmiş Pilav servis eder - 14 Porsiyon Pişmiş Pirinç Hazırlama (porsiyon başına 200 grama kadar) - tüm aileyi beslemek veya arkadaşlarınızı eğlendirmek için mükemmel boyuttur.
2. Otomatik Sıcak Tutma Fonksiyonu - Farklı zamanlarda yemek yemek için oturan meşgul aileler veya geri dönmeye saniyeler içinde direnemeyenler için idealdir.
3. Bulaşık Makinesinde Yıkanabilecek Parçalar - Bir ziyafet hazırladıktan sonra yapmak isteyeceğiniz son şey bulaşık yıkamak olacaktır. Bu nedenle Büyük Pirinç Pişiricinin Bulaşık Makinesinde Yıkanabilen, Çıkarılabilir, Yapışmaz Kase ve Cam Kapağı vardır.
4. Buharlı Pişirici Sepeti, Ölçme Kabı ve Kaşık Dahildir - Pişirmek istediğiniz tam pirinç miktarını seçmek için kullanışlı Ölçme Kabını kullanın. Pilavınız hazır olduğunda servis için bir kaşık da var.

Diğer Ürünler

Ariete Airfryer Cam Kapılı 6L

ART4626

Kenwood Airfryer + Fırın 11L Siyah

HFP90.000BK

Kenwood Airfyer 7L Dijital Siyah

HFP80.000BK

Kenwood Airfryer XXL 5.5L Siyah

HFP50.000BK

Kenwood Dual Airfryer 4L+4L

HFP70.000BK

Luxell Airfryer XL Dijital 7.5L

LXAF-01

Kenwood Airfyer 4L Dijital Siyah

HFP31.000BK

Kumtel Airfryer XXL 8.5L

HAF-03

bottom of page