top of page

Russell Hobbs Blender Öğütücülü

RHBBWM102

Ürün Bilgisi

GÜÇLÜ, HIZLI VE ETKİLİ: Rusell Hobs ile her zaman profesyonel sonuçlar Paslanmaz çelik bıçaklı güçlü 400 Watt motor en iyiyi yapar Karıştırma, Öğütme, Doğrama, smoothieler, soslar, Sıvılaştırma, çorbalar, dip soslar, Bebek Maması, Milkshakeler ve Dondurulmuş Meyve İçecekleri saniyeler içinde .

TAZE SHAKE VE SMOOTHIELER: Russell Hobbs 1,5 Litrelik büyük kapasiteli Blender haznesi, her zamankinden daha fazla malzeme eklemenizi ve tek seferde daha fazla ve daha iyi smoothieler yapmanızı sağlar.

KOLAY ÖĞÜTME: Bu Tezgahüstü Blender Öğütücü günlük kullanım için tasarlanmıştır ve en sevdiğiniz kahve çekirdeklerini, kurutulmuş baharatları, kuruyemişleri, Karışımı, Sıvılaştırmayı ve kuru otları öğütmek için mükemmeldir.

ÇOK FONKSİYONLU ÖĞÜTÜCÜ: Russell Hobbs çok fonksiyonlu doğrayıcı ataşmanı, çeşitli malzemeleri doğramak, kıymak, öğütmek ve püre haline getirmek için kullanılabilir.

BLENDER KULLANMAYI GÜVENLİ KILAR: Güvenlik kilitleme sistemi, sürahi veya değirmenin doğru konumlandırılmaması durumunda blenderin açılmasını engeller. Bıçak tabanı güvenli bir şekilde kilitlenmedikçe bıçak dönmeyecektir.

Diğer Ürünler

Ariete Airfryer Cam Kapılı 6L

ART4626

Kenwood Airfryer + Fırın 11L Siyah

HFP90.000BK

Kenwood Airfyer 7L Dijital Siyah

HFP80.000BK

Kenwood Airfryer XXL 5.5L Siyah

HFP50.000BK

Kenwood Dual Airfryer 4L+4L

HFP70.000BK

Luxell Airfryer XL Dijital 7.5L

LXAF-01

Kenwood Airfyer 4L Dijital Siyah

HFP31.000BK

Kumtel Airfryer XXL 8.5L

HAF-03

bottom of page