top of page

Kenwood Elektrikli Süpürge Torbasız 3.5L

VBP80.000RD

Ürün Bilgisi

KENWOOD TORBASIZ MULTİ SİKLONİK ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE VBP80.000RG

Kenwood XtremeCyclone teknolojisi, kiri havadan tek seferde ayırarak hava akışını ve performansı en üst düzeye çıkarır. Yüksek verimliliği sayesinde dikkat çekici temizlik sonuçları sunar, Hava girişi tasarımı sayesinde XtremeCyclone'a hava hızla girer, Kavisli hava geçişi siklonik odadaki havayı hızlı bir şekilde hızlandırarak tozu havadan ayırır, Optimize edilmiş çıkış kanatları kiri havadan ayırır siklon ve toz kovasına.

Kenwood Xtreme Cyclone, HEPA Filtreyle birlikte gelir (HEPA filtreler, 3 mikrona kadar küçük parçacıkları yüzde 99,97 verimlilikle giderir) HEPA filtre, geniş bir yüzeye ve iyi bir filtreleme performansına sahiptir. Küçük toz parçacıklarını yakalayabilir ve siklonik akışla birlikte filtrenin hızlı tıkanmasını önler ve size daha iyi ve daha uzun ömürlü filtreleme sonuçları verir.

Hijyenik boşaltma için gelişmiş toz haznesi tasarımı. Toz haznesi, toplanan kirlerin toz bulutu oluşturmadan bertaraf edilmesi için özenle tasarlanmıştır. Tek elle çalıştırılır ve benzersiz şekli ve pürüzsüz yüzeyi sayesinde toz haznesinin boşaltılmasını kolayca kontrol edebilirsiniz.

Hafif ve kompakt, size hareket özgürlüğü veriyor. Hafifliği ve Kompakt boyutu sayesinde temizlik yaparken elektrikli süpürgeyi yanınızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Torbasız Model
Çoklu Siklonik
2200W Maksimum
3,5L Tank Kapasitesi
5M Kablo Uzunluğu
Yıkanabilir HEPA Filtre
Otomatik Kablo Sarıcı
Metal Teleskopik Boru
Ayarlanabilir Kapret/Yer Fırçası
Aralık Nozulu
Döşeme Fırçası

Diğer Ürünler

Ariete Airfryer Cam Kapılı 6L

ART4626

Kenwood Airfryer + Fırın 11L Siyah

HFP90.000BK

Kenwood Airfyer 7L Dijital Siyah

HFP80.000BK

Kenwood Airfryer XXL 5.5L Siyah

HFP50.000BK

Kenwood Dual Airfryer 4L+4L

HFP70.000BK

Luxell Airfryer XL Dijital 7.5L

LXAF-01

Kenwood Airfyer 4L Dijital Siyah

HFP31.000BK

Kumtel Airfryer XXL 8.5L

HAF-03

bottom of page